Folia Ochronna Wyświetlacz do Xiaomi Mi Band 4 / 3

  • Nowy
search

Folia Ochronna Wyświetlacz do Xiaomi Mi Band 4 / 3

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat
10 10%
Ilość
0,00 zł
Obecnie brak na stanie

Dostawa od 6,50 zł (Paczka w Ruchu) Opcje dostawy

Przewidywana dostawa: u Ciebie

Promocja na szkło ochronne i etui

Folia ochronna + zestaw akcesoriów do czyszczenia ekranu

do Xiaomi Mi Band 4 / 3

Niewielka grubość folii sprawia, że nie odczujesz jej podczas użytkowania. Dodatkowo folia jest idealnie przezroczysta, dzięki czemu zachowasz jasny i żywy obraz oraz nie ograniczysz funkcji dotykowej.

Pełna ochrona ekranu 5D

Nasza folia została wykonana w technologii 5D. Oznacza to, że idealnie pokrywa całą powierzchnię ekranu oraz posiada warstwę klejącą na całej powierzchni. Nasza folia zapewni Ci pełny komfort użytkowania i nie będzie odklejać się podczas użytkowania.

Doskonała ochrona wyświetlacza

Folia jest niezwykle odporna na zarysowania. Przetestowaliśmy ją pod tym kątem z bardzo zadowalającym wynikiem. Pomimo bardzo silnego nacisku i jeżdżeniu kluczami po folii, nie powstała nawet najmniejsza ryska!

W pełni dopasowana do Twojej opaski

Kupując folię na naszej aukcji masz pewność, że otrzymasz produkt przeznaczony do Twojego urządzenia oraz, że pokryje dokładnie cały wyświetlacz opaski.

Zestaw do montażu

W zestawie z folią ochronną otrzymasz zestaw ułatwiający montaż: ściereczkę suchą i czyszczącą ściereczkę mokrą oraz specjalne nalepki, które pomogą Ci pozbyć się brudów oraz prawidłowo nakleić folię na opaskę

Podsumowując, dlaczego warto wybrać naszą folię?

  • Zapewni ochronę ekranu na poziomie 9H: Dzięki poddaniu hartowaniu, szkło posiada twardość 9H według skali Mohsa (dziesięciostopniowa skala twardości). Oznacza to, że jest niezwykle odporne na zarysowania i świetnie zabezpieczy ekran Twojego telefonu.
  • Jest łatwe do zamontowania: Nasze szkło jest łatwe w montażu, a wszystkie niezbędne do tego elementy znajdują się w zestawie. Pełna instrukcja nałożenia szkła znajduje się na grafikach poniżej.
  • Jest dopasowane do telefonu: Szkło z naszej aukcji jest idealnie dopasowane do telefonu, dzięki czemu nie zasłonisz żadnych ważnych otworów (aparat, głośnik itp.) w swoim urządzeniu.
  • Jest idealnie przeźroczyste: Po nałożeniu szkła na ekran telefonu, jest ono praktycznie nie widoczne, dzięki czemu zapewnisz sobie obraz najwyższej jakości.
  • Zapewni pełną funkcjonalność ekranu dotykowego: Dzięki bardzo niewielkiej grubości przy jednocześnie dużej wytrzymałości, nasze szkło hartowane w żaden sposób nie utrudni Ci korzystania z ekranu dotykowego i zapewni jego pełną funkcjonalność.
  • Posiada specjalną powłokę: Specjalna powłoka na szkle hartowanym zapewnia mu wodoodporność, a dodatkowo jest odporna na zatłuszczenie.

Szczegóły produktu

SZKŁO HARTOWANE LCD

Wysyłka