Kategorie

Wyczyść

Etui, pokrowce i kabury

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele różnych rodzajów etui. Telefon w życiu każdego człowieka stał się już standardem bez, którego funkcjonowanie jest dla zdecydowanej większości niemożliwe,  dlatego zapewnij swojemu telefonowi pełną ochronę wybierając nasz pokrowiec. W asortymencie znajdziesz najczęściej wybierane gumowe etui, zarówno te przeźroczyste jak i te w eleganckich i klasycznych kolorach o matowym wykończeniu.

Żelowy przeźroczysty case dedykowany jest dla osób ceniących sobie minimalizm i wygodę a także doceniających design urządzenia. Ultra cienka nakładka gwarantuje ochronę przed upadkiem i drobnymi uszkodzeniami. Etui posiada wszystkie wycięcia na przyciski funkcyjne telefonu, aparat i głośniki dzięki czemu korzystanie z telefonu jest czystą przyjemnością!

Oprócz transparentnych i kolorowych matowych nakładek, mamy do zaoferowania etui książkowe o różnych teksturach, tak aby trafić w każdy gust. Zamykana kabura to kompleksowa ochrona smartfona, oprócz zabezpieczenia samego tyłu telefonu, zabezpieczony jest także wyświetlacz. Futerał jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania, pokrowiec w jedną chwilę można zmienić w podstawkę telefonu, która jest niezwykle funkcjonalna podczas oglądania filmów lub seriali.

Jeśli szukasz etui, które oprócz modnego designu, dodatkowo pochłonie wszystkie wstrząsy idealnie trafiłeś, w naszej ofercie spotkasz wiele modeli pancernych etui. Pokrowce wykonane są z wyjątkowo twardych i trwałych materiałów, które zapobiegną uszkodzeniom,  niektóre z etui skonstruowane są z wielu warstw tak aby amortyzować wszelkie wstrząsy i wzmocnić ochronę.


To nie koniec, etui które jednocześnie będzie ze sobą łączyć elegancję, prestiż i modny design? Mamy do zaproponowania idealne rozwiązanie etui Clear View zawierające inteligentną, lustrzaną klapkę, dzięki której nawet bez otwierania etui istnieje możliwość podglądu ekranu. Liquid Brokat, półprzeźroczysty case zawierający lśniące drobinki brokatu, zapewniające niebywały efekt wizualny. Płynny brokat zmienia swoje położenie w zależności, od kąta pod którym znajduje się telefon, co potęguje dodatkowe wrażenia.

Aktywne filtry