O firmie

Myrland to Polska Firma z 12letnim doświadczeniem w e-handlu. Firma zajmuje się sprzedażą internetową, której celem jest najwyższa jakość obsługi naszych klientów, oraz dostarczanie im dobrego produktu za przystępną cenę.  Posiadamy wykwalifikowany zespół, który zapewni fachową obsługę nie tylko podczas zakupów, ale i po zakupie nasi Klienci mogą liczyć na pomoc i odpowiedź na dodatkowe pytania.

Nasz zespół tworzą ludzie z ogromną pasją i zaangażowaniem od momentu przyjęcia zamówienia przez obsługę naszych klientów do wysłania produktu. Naszym celem jest być liderem w sprzedaży e-handlu przez naszą stronę myrland.pl pomijając znane portale na których jest wielu niepewnych sprzedawców.

Wiedza w połączeniu z doświadczeniem pozwalają nam na szybką wysyłkę nawet bardzo dużych zamówień. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo dużo ciekawych i przydatnych produktów za rozsądną cenę. Zakupione produkty można również odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy pod adresem: Kopernika 20, 32-800 Brzesko. Jednakże zachęcamy do zakupów w formie wysyłkowej bo na tym znamy się najlepiej. A przy zakupie za 100zł wysyłkę Kurierem jest darmowa.