Szkło Hartowane Samsung Galaxy J1

  • -20%
Szkło Hartowane Samsung Galaxy J1
search
  • Szkło Hartowane Samsung Galaxy J1

Szkło Hartowane Samsung Galaxy J1

Ilość
19,00 zł
15,20 zł Zniżka 20%
Produkt dostępny. Wysyłka natychmiastowa.

Dostawa od 6,50 zł (Paczka w Ruchu) Opcje dostawy

Przewidywana dostawa: u Ciebie

Promocja na szkło ochronne i etui

Szkło Hartowane Samsung Galaxy J1

Niewielka grubość szkła sprawia, że nie odczujesz założonego szkła podczas użytkowania.

Niezwykle wytrzymałe szkło hartowane 9H. Ochroni każdy ekran przed uszkodzeniem w czasie upadku. Szkło przejmuje na siebie energię wytworzoną przez uderzenie i rozkłada je na swojej powierzchni. Dzięki temu, pęka jedynie nałożone szkło, a nie cały wyświetlacz. Koszt wymiany tego gadżetu jest nieporównywalnie mniejszy niż zamontowanie nowego wyświetlacza! Znajduje się ono w eleganckim, sztywnym opakowaniu producenta co zapobiega uszkodzeniu w czasie transportu. W zestawie są dołączone ściereczki do wyczyszczenia ekranu LCD oraz naklejki do pozbycia się drobinek kurzu.

Poprawnie nałożone szkło hartowane nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu. Dzięki przejrzystości na poziomie 99,9% ekran pozostaje tak samo jasny, a kolory żywe. Szkło dopasowane jest zgodnie z powyższą wizualizacją.

Szkło przykrywa tylko płaską część ekranu, bez zaokrąglonych krawędzi.


Podsumowując, dlaczego warto wybrać nasze szkło?
Zapewni ochronę ekranu na poziomie 9H: Dzięki poddaniu hartowaniu, szkło posiada twardość 9H według skali Mohsa (dziesięciostopniowa skala twardości). Oznacza to, że jest niezwykle odporne na zarysowania i świetnie zabezpieczy ekran Twojego telefonu.
Jest łatwe do zamontowania: Nasze szkło jest łatwe w montażu, a wszystkie niezbędne do tego elementy znajdują się w zestawie. Pełna instrukcja nałożenia szkła znajduje się na grafikach poniżej.
Jest dopasowane do telefonu: Szkło z naszej aukcji jest idealnie dopasowane do telefonu, dzięki czemu nie zasłonisz żadnych ważnych otworów (aparat, głośnik itp.) w swoim urządzeniu.
Jest idealnie przeźroczyste: Po nałożeniu szkła na ekran telefonu, jest ono praktycznie nie widoczne, dzięki czemu zapewnisz sobie obraz najwyższej jakości.
Zapewni pełną funkcjonalność ekranu dotykowego: Dzięki bardzo niewielkiej grubości przy jednocześnie dużej wytrzymałości, nasze szkło hartowane w żaden sposób nie utrudni Ci korzystania z ekranu dotykowego i zapewni jego pełną funkcjonalność.
Posiada specjalną powłokę: Specjalna powłoka na szkle hartowanym zapewnia mu wodoodporność, a dodatkowo jest odporna na zatłuszczenie.
Zabezpieczenie szkła: Nasze szkła hartowane dodatkowo zabezpieczane są kartonami tekturowymi. Opakowanie szkła może różnić się od tego przedstawionego powyżej.

Szczegóły produktu

SZKŁO_FOREVER KING
30458 Przedmioty

Wysyłka

Orlen Paczka (paczka w Ruchu) Orlen Paczka (paczka w Ruchu) 6,50zł